АГРОПОСТАЧСЕРВІС

Контакти

Юридична адреса
19604, ВУЛ. ЧИГИРИНСЬКЕ ШОСЕ, Б. 24, С. ЧЕРВОНА СЛОБОДА, ЧЕРКАСЬКИЙ р-н., ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Керівник
Поліщук Петро Павлович
Код ЄДРПОУ30705063
Дата реєстрації27.12.1999
Дата оновлення01.11.2019
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АГРОПОСТАЧСЕРВІС» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОПОСТАЧСЕРВІС» присвоєно код 30705063.

Керівником підприємства «АГРОПОСТАЧСЕРВІС» є Поліщук Петро Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОПОСТАЧСЕРВІС» — ВУЛ. ЧИГИРИНСЬКЕ ШОСЕ, Б. 24, С. ЧЕРВОНА СЛОБОДА, ЧЕРКАСЬКИЙ р-н., ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОПОСТАЧСЕРВІС»
Поділіться інформацією в соцмережах