ДОЧП ”ЛОГОС-СИСТЕМИ ВИМІРЮВАНЬ” ТОВ ІНЖЕНЕРНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТ

Контакти

Юридична адреса
79008, м. Львів, вул. Пекарська, 1ц, к. 13
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Сміян Сергій Миколайович
Бухгалтер
Легедза Оксана Григорівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30706455
Дата реєстрації05.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ЛОГОС-СИСТЕМИ ВИМІРЮВАНЬ” ТОВ ІНЖЕНЕРНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ЛОГОС-СИСТЕМИ ВИМІРЮВАНЬ” ТОВ ІНЖЕНЕРНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТ» присвоєно код 30706455.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ЛОГОС-СИСТЕМИ ВИМІРЮВАНЬ” ТОВ ІНЖЕНЕРНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТ» є Сміян Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ЛОГОС-СИСТЕМИ ВИМІРЮВАНЬ” ТОВ ІНЖЕНЕРНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТ» — м. Львів, вул. Пекарська, 1ц, к. 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ЛОГОС-СИСТЕМИ ВИМІРЮВАНЬ” ТОВ ІНЖЕНЕРНО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТ»
Поділіться інформацією в соцмережах