ОРЕОЛ-ІНДУСТРІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79049, м. Львів, просп. Червоної Калини, 76, к. 39
Телефони
Керівник
Лащук Олександр Миколайович
Код ЄДРПОУ30706711
Дата реєстрації24.01.2000
Дата оновлення05.02.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОРЕОЛ-ІНДУСТРІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРЕОЛ-ІНДУСТРІЯ, ТОВ» присвоєно код 30706711.

Керівником підприємства «ОРЕОЛ-ІНДУСТРІЯ, ТОВ» є Лащук Олександр Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРЕОЛ-ІНДУСТРІЯ, ТОВ» — м. Львів, просп. Червоної Калини, 76, к. 39.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРЕОЛ-ІНДУСТРІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах