ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОЛТЕКС"-СМФ

Контакти

Юридична адреса
79044, м. Львів, вул. Сахарова, 35
Керівник
Хамула Любов Семенівна
Код ЄДРПОУ30707275
Дата реєстрації26.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СОЛТЕКС”-СМФ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОЛТЕКС"-СМФ» присвоєно код 30707275.

Керівником підприємства «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОЛТЕКС"-СМФ» є Хамула Любов Семенівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СОЛТЕКС"-СМФ» — м. Львів, вул. Сахарова, 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СОЛТЕКС”-СМФ»
Поділіться інформацією в соцмережах