ДОЧП ”ТРАНСАВТО” КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДНІПРОПЕТРОВСЬКА АВТОБАЗА №2”

Контакти

Юридична адреса
49051, м. Дніпро, вул. Каштанова, 1
Телефони
Керівник
Бабіков Віктор Леонідович
Бухгалтер
Соловей Тетяна Семенівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30710419
Дата реєстрації28.12.1999
Дата оновлення22.12.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ТРАНСАВТО” КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДНІПРОПЕТРОВСЬКА АВТОБАЗА №2”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ТРАНСАВТО” КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДНІПРОПЕТРОВСЬКА АВТОБАЗА №2”» присвоєно код 30710419.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ТРАНСАВТО” КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДНІПРОПЕТРОВСЬКА АВТОБАЗА №2”» є Бабіков Віктор Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ТРАНСАВТО” КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДНІПРОПЕТРОВСЬКА АВТОБАЗА №2”» — м. Дніпро, вул. Каштанова, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ТРАНСАВТО” КОЛЕКТИВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”ДНІПРОПЕТРОВСЬКА АВТОБАЗА №2”»
Поділіться інформацією в соцмережах