НАДІЯ, АГРОФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
62415, Харківська обл., Харківський р-н, с. Слобожанське
Телефони
Керівник
Дубіна Сергій Васильович
Код ЄДРПОУ30712793
Дата реєстрації20.03.2003
Дата оновлення01.08.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАДІЯ, АГРОФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДІЯ, АГРОФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30712793.

Керівником підприємства «НАДІЯ, АГРОФІРМА, ТОВ» є Дубіна Сергій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДІЯ, АГРОФІРМА, ТОВ» — Харківська обл., Харківський р-н, с. Слобожанське.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДІЯ, АГРОФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах