МЕДТЕХНІКА, БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПП

Контакти

Юридична адреса
62459, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Високий, вул. Дружби, 60, к. 12
Керівник
Зайцев Олег Борисович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30712861
Дата реєстрації14.01.2000
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МЕДТЕХНІКА, БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕДТЕХНІКА, БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПП» присвоєно код 30712861.

Керівником підприємства «МЕДТЕХНІКА, БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПП» є Зайцев Олег Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕДТЕХНІКА, БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПП» — Харківська обл., Харківський р-н, смт. Високий, вул. Дружби, 60, к. 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕДТЕХНІКА, БАГАТОПРОФІЛЬНЕ ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах