ЛІЛІЯ, СЕЛЯНСЬКЕ/ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
87242, Донецька обл., Старобешівський р-н., село Підгірне, ВУЛ. ЛЕЙТЕНАНТА БОБРОВА, б. 51
Керівник
Терехов Володимир Петрович
Код ЄДРПОУ30713823
Дата реєстрації03.12.1999
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛІЛІЯ, СЕЛЯНСЬКЕ/ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІЛІЯ, СЕЛЯНСЬКЕ/ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 30713823.

Керівником підприємства «ЛІЛІЯ, СЕЛЯНСЬКЕ/ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО» є Терехов Володимир Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІЛІЯ, СЕЛЯНСЬКЕ/ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО» — Донецька обл., Старобешівський р-н., село Підгірне, ВУЛ. ЛЕЙТЕНАНТА БОБРОВА, б. 51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІЛІЯ, СЕЛЯНСЬКЕ/ФЕРМЕРСЬКЕ/ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах