ДНІПРОМАШБУД, НВП, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
49018, м. Дніпро, вул. Метробудівська, 4, к. 48
Телефони
Керівник
Дресслер Юрій Генріхович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30714555
Дата реєстрації14.01.2000
Дата оновлення11.12.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОМАШБУД, НВП, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОМАШБУД, НВП, ТОВ» присвоєно код 30714555.

Керівником підприємства «ДНІПРОМАШБУД, НВП, ТОВ» є Дресслер Юрій Генріхович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОМАШБУД, НВП, ТОВ» — м. Дніпро, вул. Метробудівська, 4, к. 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОМАШБУД, НВП, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах