НАДІЯ, ДОЧП ВАТ ”ЗДОЛБУНІВСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1761”

Контакти

Юридична адреса
35700, Рівненська обл., Здолбунівський р-н, м. Здолбунів, вул. Шевченка, 6
Телефони
Керівник
Даткун Володимир Богданович
Бухгалтер
Статік Ірина Юріївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30716997
Дата реєстрації16.06.2000
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАДІЯ, ДОЧП ВАТ ”ЗДОЛБУНІВСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1761”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДІЯ, ДОЧП ВАТ ”ЗДОЛБУНІВСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1761”» присвоєно код 30716997.

Керівником підприємства «НАДІЯ, ДОЧП ВАТ ”ЗДОЛБУНІВСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1761”» є Даткун Володимир Богданович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДІЯ, ДОЧП ВАТ ”ЗДОЛБУНІВСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1761”» — Рівненська обл., Здолбунівський р-н, м. Здолбунів, вул. Шевченка, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДІЯ, ДОЧП ВАТ ”ЗДОЛБУНІВСЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 1761”»
Поділіться інформацією в соцмережах