ЗЛАГОДА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
34020, Рівненська обл., Зарічненський р-н, с. Неньковичі, вул. Центральна, 144
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Свирид Василь Мартинович
Бухгалтер
Казанчук Катерина Володимирівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30717587
Дата реєстрації23.01.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗЛАГОДА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЛАГОДА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 30717587.

Керівником підприємства «ЗЛАГОДА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Свирид Василь Мартинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЛАГОДА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Рівненська обл., Зарічненський р-н, с. Неньковичі, вул. Центральна, 144.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЛАГОДА, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах