ШАХТАРСЬКИЙ ТРИКОТАЖ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
86211, Донецька обл., м. Шахтарськ, вул. Леніна, 2
Телефони
Керівник
Чижевська Тетяна Федорівна
Кількість співробітників190 чел.
Код ЄДРПОУ30721043
Дата реєстрації10.08.2012
Дата оновлення01.08.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШАХТАРСЬКИЙ ТРИКОТАЖ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШАХТАРСЬКИЙ ТРИКОТАЖ, ТОВ» присвоєно код 30721043.

Керівником підприємства «ШАХТАРСЬКИЙ ТРИКОТАЖ, ТОВ» є Чижевська Тетяна Федорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШАХТАРСЬКИЙ ТРИКОТАЖ, ТОВ» — Донецька обл., м. Шахтарськ, вул. Леніна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШАХТАРСЬКИЙ ТРИКОТАЖ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах