ТЕХОПТТОРГ, ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83096, м. Донецьк, вул. Куйбишева, 131
Телефони
Керівник
Подбуцький Андрій Николаєвич
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30721242
Дата реєстрації21.01.2000
Дата оновлення16.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕХОПТТОРГ, ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХОПТТОРГ, ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» присвоєно код 30721242.

Керівником підприємства «ТЕХОПТТОРГ, ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» є Подбуцький Андрій Николаєвич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХОПТТОРГ, ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Куйбишева, 131.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХОПТТОРГ, ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах