МАГАЗИН № 917, ДОЧП

Контакти

Юридична адреса
03148, м. Київ, просп. Леся Курбаса, 2/13
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Процюк Олександр Тимофійович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30721902
Дата реєстрації17.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАГАЗИН № 917, ДОЧП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАГАЗИН № 917, ДОЧП» присвоєно код 30721902.

Керівником підприємства «МАГАЗИН № 917, ДОЧП» є Процюк Олександр Тимофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАГАЗИН № 917, ДОЧП» — м. Київ, просп. Леся Курбаса, 2/13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАГАЗИН № 917, ДОЧП»
Поділіться інформацією в соцмережах