ТЕХНОСЕРВІС СОФТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
03680, м. Київ, вул. Ямська, 72
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Козюнець Вікторія Едуардівна
Бухгалтер
Басала Олександр Володимирович
Кількість співробітників9 чел.
Код ЄДРПОУ30723847
Дата реєстрації14.01.2000
Дата оновлення16.02.2007
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕХНОСЕРВІС СОФТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕХНОСЕРВІС СОФТ, ТОВ» присвоєно код 30723847.

Керівником підприємства «ТЕХНОСЕРВІС СОФТ, ТОВ» є Козюнець Вікторія Едуардівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕХНОСЕРВІС СОФТ, ТОВ» — м. Київ, вул. Ямська, 72.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕХНОСЕРВІС СОФТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах