СМАРТ ЕНЕРДЖІ СТОРЕДЖ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02094, м. Київ, пров. Червоногвардійський, 2а
Телефони
Керівник
Стасюк Вадим Дмитрович
Код ЄДРПОУ30728473
Дата реєстрації21.02.2000
Дата оновлення31.01.2006

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СМАРТ ЕНЕРДЖІ СТОРЕДЖ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СМАРТ ЕНЕРДЖІ СТОРЕДЖ, ТОВ» присвоєно код 30728473.

Керівником підприємства «СМАРТ ЕНЕРДЖІ СТОРЕДЖ, ТОВ» є Стасюк Вадим Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СМАРТ ЕНЕРДЖІ СТОРЕДЖ, ТОВ» — м. Київ, пров. Червоногвардійський, 2а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СМАРТ ЕНЕРДЖІ СТОРЕДЖ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах