ІНТЕРАКТИВНІ МЕДІА ТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
02660, м. Київ, вул. Автопаркова, 7
Керівник
Скопенко Катерина Валентинівна
Бухгалтер
Валейна Оксана Валентинівна
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ30728892
Дата реєстрації21.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНТЕРАКТИВНІ МЕДІА ТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕРАКТИВНІ МЕДІА ТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ» присвоєно код 30728892.

Керівником підприємства «ІНТЕРАКТИВНІ МЕДІА ТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ» є Скопенко Катерина Валентинівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕРАКТИВНІ МЕДІА ТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ» — м. Київ, вул. Автопаркова, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕРАКТИВНІ МЕДІА ТЕХНОЛОГІЇ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах