КУСТОЛІВСЬКА, АГРОФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
39340, Полтавська обл., Новосанжарський р-н, с. Кустолове
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Мирний Василь Вікторович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30731491
Дата реєстрації27.01.2000
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КУСТОЛІВСЬКА, АГРОФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КУСТОЛІВСЬКА, АГРОФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30731491.

Керівником підприємства «КУСТОЛІВСЬКА, АГРОФІРМА, ТОВ» є Мирний Василь Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КУСТОЛІВСЬКА, АГРОФІРМА, ТОВ» — Полтавська обл., Новосанжарський р-н, с. Кустолове.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КУСТОЛІВСЬКА, АГРОФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах