ДОЧП ”ЧЕРНІГІВЦИВІЛЬБУД-1” ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТНОГО РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНОГО ЗАКРИТ.АКЦІОНЕРН.ТО

Контакти

Юридична адреса
14017, м. Чернігів, вул. Промислова, 17
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Цибуля Микола Іванович
Кількість співробітників30 чел.
Код ЄДРПОУ30731753
Дата реєстрації20.01.2000
Дата оновлення20.06.2012

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ЧЕРНІГІВЦИВІЛЬБУД-1” ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТНОГО РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНОГО ЗАКРИТ.АКЦІОНЕРН.ТО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ЧЕРНІГІВЦИВІЛЬБУД-1” ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТНОГО РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНОГО ЗАКРИТ.АКЦІОНЕРН.ТО» присвоєно код 30731753.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ЧЕРНІГІВЦИВІЛЬБУД-1” ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТНОГО РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНОГО ЗАКРИТ.АКЦІОНЕРН.ТО» є Цибуля Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ЧЕРНІГІВЦИВІЛЬБУД-1” ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТНОГО РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНОГО ЗАКРИТ.АКЦІОНЕРН.ТО» — м. Чернігів, вул. Промислова, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ЧЕРНІГІВЦИВІЛЬБУД-1” ЧЕРНІГІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОЕКТНОГО РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНОГО ЗАКРИТ.АКЦІОНЕРН.ТО»
Поділіться інформацією в соцмережах