ТЕПЛОКОМПЛЕКТ-С, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
36008, м. Полтава, вул. Автобазівська, 2
Бухгалтерія
Керівник
Парасочка Сергій Олексійович
Бухгалтер
Бородько Галина Олександрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30732301
Дата реєстрації17.01.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕПЛОКОМПЛЕКТ-С, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕПЛОКОМПЛЕКТ-С, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 30732301.

Керівником підприємства «ТЕПЛОКОМПЛЕКТ-С, ФІРМА, ТОВ» є Парасочка Сергій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕПЛОКОМПЛЕКТ-С, ФІРМА, ТОВ» — м. Полтава, вул. Автобазівська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕПЛОКОМПЛЕКТ-С, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах