ЛАБІРИНТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
38023, Полтавська обл., Шишацький р-н, с. Пришиб
Керівник
Пономаренко Володимир Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30732927
Дата реєстрації28.03.2000
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛАБІРИНТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАБІРИНТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 30732927.

Керівником підприємства «ЛАБІРИНТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Пономаренко Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАБІРИНТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Полтавська обл., Шишацький р-н, с. Пришиб.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАБІРИНТ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах