МІЛЕНІУМ, ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Гордіюк, 10, к. 56
Телефони
Керівник
Дощинський Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ30733221
Дата реєстрації25.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІЛЕНІУМ, ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЛЕНІУМ, ФІРМА, ПП» присвоєно код 30733221.

Керівником підприємства «МІЛЕНІУМ, ФІРМА, ПП» є Дощинський Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЛЕНІУМ, ФІРМА, ПП» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Гордіюк, 10, к. 56.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЛЕНІУМ, ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах