ЯГУАР-ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА

Контакти

Юридична адреса
43000, Волинська обл., м. Луцьк, просп. Соборності, 22а, к. 29
Телефони
Керівник
Граборєв Сергій Миколайович
Бухгалтер
Граборев Сергій Миколайович
Кількість співробітників4 чел.
Код ЄДРПОУ30733326
Дата реєстрації02.02.2000
Дата оновлення07.02.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЯГУАР-ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯГУАР-ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА» присвоєно код 30733326.

Керівником підприємства «ЯГУАР-ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА» є Граборєв Сергій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯГУАР-ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА» — Волинська обл., м. Луцьк, просп. Соборності, 22а, к. 29.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯГУАР-ПЛЮС, ПРИВАТНА ФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах