ДОЧП ЗАТ ”ВІЕМ-СЕРВІС” ”ВОЛИНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ”

Контакти

Юридична адреса
43005, Волинська обл., м. Луцьк, просп. Грушевського, 30
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Степанюк Валентина Петрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30733441
Дата реєстрації23.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ЗАТ ”ВІЕМ-СЕРВІС” ”ВОЛИНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ЗАТ ”ВІЕМ-СЕРВІС” ”ВОЛИНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ”» присвоєно код 30733441.

Керівником підприємства «ДОЧП ЗАТ ”ВІЕМ-СЕРВІС” ”ВОЛИНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ”» є Степанюк Валентина Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ЗАТ ”ВІЕМ-СЕРВІС” ”ВОЛИНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ”» — Волинська обл., м. Луцьк, просп. Грушевського, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ЗАТ ”ВІЕМ-СЕРВІС” ”ВОЛИНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ”»
Поділіться інформацією в соцмережах