ПРОМРЕСУРС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
50027, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Брозовського, 83
Телефони
Керівник
Нейман Геннадій Вадимович
Код ЄДРПОУ30734560
Дата реєстрації10.03.2000
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРОМРЕСУРС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМРЕСУРС, ТОВ» присвоєно код 30734560.

Керівником підприємства «ПРОМРЕСУРС, ТОВ» є Нейман Геннадій Вадимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМРЕСУРС, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Брозовського, 83.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМРЕСУРС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах