БЕСТ БІЛД, ПП

Контакти

Юридична адреса
50039, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Телевізійна, 12
Телефони
Керівник
Шаклеїна Тетяна Вікторівна
Код ЄДРПОУ30735391
Дата реєстрації21.04.2000
Дата оновлення02.04.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЕСТ БІЛД, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕСТ БІЛД, ПП» присвоєно код 30735391.

Керівником підприємства «БЕСТ БІЛД, ПП» є Шаклеїна Тетяна Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕСТ БІЛД, ПП» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Телевізійна, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕСТ БІЛД, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах