ВИДНОКОЛА, РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНЕ ПП

Контакти

Юридична адреса
10005, м. Житомир, вул. Черняховського, 106в, к. 168
Телефони
Керівник
Стаднік Микола Прокопович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30736657
Дата реєстрації20.01.2000
Дата оновлення16.03.2015

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВИДНОКОЛА, РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНЕ ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИДНОКОЛА, РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНЕ ПП» присвоєно код 30736657.

Керівником підприємства «ВИДНОКОЛА, РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНЕ ПП» є Стаднік Микола Прокопович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИДНОКОЛА, РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНЕ ПП» — м. Житомир, вул. Черняховського, 106в, к. 168.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИДНОКОЛА, РЕКЛАМНО-ІНФОРМАЦІЙНЕ ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах