ІМІДЖ-МАЙСТЕР, ПП НЕЗАЛЕЖНА АГЕНЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
54031, м. Миколаїв, вул. Нагорна, 87, к. 25
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Юрченко Михайло Володимирович
Бухгалтер
Сачкова Марина Борисівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30737729
Дата реєстрації27.01.2000
Дата оновлення01.08.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІМІДЖ-МАЙСТЕР, ПП НЕЗАЛЕЖНА АГЕНЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІМІДЖ-МАЙСТЕР, ПП НЕЗАЛЕЖНА АГЕНЦІЯ» присвоєно код 30737729.

Керівником підприємства «ІМІДЖ-МАЙСТЕР, ПП НЕЗАЛЕЖНА АГЕНЦІЯ» є Юрченко Михайло Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІМІДЖ-МАЙСТЕР, ПП НЕЗАЛЕЖНА АГЕНЦІЯ» — м. Миколаїв, вул. Нагорна, 87, к. 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІМІДЖ-МАЙСТЕР, ПП НЕЗАЛЕЖНА АГЕНЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах