КОМПЬЮТЕР-КОНТО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
54029, м. Миколаїв, просп. Леніна, 10
Керівник
Богданов Михайло Іванович
Код ЄДРПОУ30737907
Дата реєстрації02.02.2000
Дата оновлення10.12.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОМПЬЮТЕР-КОНТО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМПЬЮТЕР-КОНТО, ТОВ» присвоєно код 30737907.

Керівником підприємства «КОМПЬЮТЕР-КОНТО, ТОВ» є Богданов Михайло Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМПЬЮТЕР-КОНТО, ТОВ» — м. Миколаїв, просп. Леніна, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМПЬЮТЕР-КОНТО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах