ДІОН-МАРКЕТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
52470, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, с. Микільське-На-Дніпрі, вул. Молодіжна, 19
Керівник
Селищєв Олександр Ілларіонович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30740925
Дата реєстрації23.02.2000
Дата оновлення21.05.2012

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДІОН-МАРКЕТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІОН-МАРКЕТ, ТОВ» присвоєно код 30740925.

Керівником підприємства «ДІОН-МАРКЕТ, ТОВ» є Селищєв Олександр Ілларіонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІОН-МАРКЕТ, ТОВ» — Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, с. Микільське-На-Дніпрі, вул. Молодіжна, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІОН-МАРКЕТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах