НОВОСЕЛИЦЬКЕ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
31162, Хмельницька обл., Старокостянтинівський р-н, с. Новоселиця
Телефони
Керівник
Сімонов Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ30743334
Дата реєстрації16.02.2000
Дата оновлення01.08.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВОСЕЛИЦЬКЕ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОСЕЛИЦЬКЕ, ТОВ» присвоєно код 30743334.

Керівником підприємства «НОВОСЕЛИЦЬКЕ, ТОВ» є Сімонов Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОСЕЛИЦЬКЕ, ТОВ» — Хмельницька обл., Старокостянтинівський р-н, с. Новоселиця.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОСЕЛИЦЬКЕ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах