ТОПАЗ-2000, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТА ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПП

Контакти

Юридична адреса
21000, м. Вінниця, вул. Примакова, 3, к. 22
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Розумик Віталій Григорович
Бухгалтер
Стасьєва Раїса Костянтинівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30743879
Дата реєстрації25.01.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТОПАЗ-2000, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТА ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОПАЗ-2000, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТА ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПП» присвоєно код 30743879.

Керівником підприємства «ТОПАЗ-2000, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТА ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПП» є Розумик Віталій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОПАЗ-2000, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТА ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПП» — м. Вінниця, вул. Примакова, 3, к. 22.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОПАЗ-2000, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТА ВПРОВАДЖУВАЛЬНЕ ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах