ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КОСТЕНЮКА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЙОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
56301, Миколаївська обл., Врадіївський р-н, смт. Врадіївка, вул. Крупської, 48
Керівник
Костенюк Валентин Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30747021
Дата реєстрації23.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КОСТЕНЮКА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЙОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КОСТЕНЮКА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЙОВИЧА» присвоєно код 30747021.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КОСТЕНЮКА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЙОВИЧА» є Костенюк Валентин Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КОСТЕНЮКА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЙОВИЧА» — Миколаївська обл., Врадіївський р-н, смт. Врадіївка, вул. Крупської, 48.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО КОСТЕНЮКА ВАЛЕНТИНА МИКОЛАЙОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах