ЕСАРОМ-ХАРКІВ, ПП

Контакти

Юридична адреса
61058, м. Харків, вул. Данилевського, 8, к. 41
Бухгалтерія
Керівник
Махонін Володимир Леонідович
Бухгалтер
Махонін Володимир Леонідович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30751591
Дата реєстрації25.02.2004
Дата оновлення01.08.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕСАРОМ-ХАРКІВ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕСАРОМ-ХАРКІВ, ПП» присвоєно код 30751591.

Керівником підприємства «ЕСАРОМ-ХАРКІВ, ПП» є Махонін Володимир Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕСАРОМ-ХАРКІВ, ПП» — м. Харків, вул. Данилевського, 8, к. 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕСАРОМ-ХАРКІВ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах