ТАМУС, АГЕНТСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
61051, м. Харків, вул. Клочківська, 276, к. 75
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Безнощенко Світлана Миколаївна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30752244
Дата реєстрації09.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТАМУС, АГЕНТСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТАМУС, АГЕНТСТВО, ТОВ» присвоєно код 30752244.

Керівником підприємства «ТАМУС, АГЕНТСТВО, ТОВ» є Безнощенко Світлана Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТАМУС, АГЕНТСТВО, ТОВ» — м. Харків, вул. Клочківська, 276, к. 75.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТАМУС, АГЕНТСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах