НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР ”МІНОТАВР” (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ)

Контакти

Юридична адреса
61033, м. Харків, вул. Шевченка, 249
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Туннікова Олена Станіславівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30755177
Дата реєстрації07.03.2000
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР ”МІНОТАВР” (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ)» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР ”МІНОТАВР” (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ)» присвоєно код 30755177.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР ”МІНОТАВР” (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ)» є Туннікова Олена Станіславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР ”МІНОТАВР” (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ)» — м. Харків, вул. Шевченка, 249.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР ”МІНОТАВР” (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ)»
Поділіться інформацією в соцмережах