ТЕПЛОРЕСУРСИ, МПП

Контакти

Юридична адреса
94214, Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Леніна, 71, к. 171
Телефони
Керівник
Крузо Сергій Павлович
Бухгалтер
Донорова Анна Владимировна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30755748
Дата реєстрації08.02.2000
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕПЛОРЕСУРСИ, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕПЛОРЕСУРСИ, МПП» присвоєно код 30755748.

Керівником підприємства «ТЕПЛОРЕСУРСИ, МПП» є Крузо Сергій Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕПЛОРЕСУРСИ, МПП» — Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Леніна, 71, к. 171.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕПЛОРЕСУРСИ, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах