ВУГЛЕПРОМСНАБ ЛТД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
94201, Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Брестська, 5
Керівник
Корольов Валерій Олексійович
Бухгалтер
Гордиенко Илона Николаевна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30755774
Дата реєстрації28.02.2000
Дата оновлення13.05.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВУГЛЕПРОМСНАБ ЛТД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВУГЛЕПРОМСНАБ ЛТД, ТОВ» присвоєно код 30755774.

Керівником підприємства «ВУГЛЕПРОМСНАБ ЛТД, ТОВ» є Корольов Валерій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВУГЛЕПРОМСНАБ ЛТД, ТОВ» — Луганська обл., м. Алчевськ, вул. Брестська, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВУГЛЕПРОМСНАБ ЛТД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах