ЕНЕРГОТЕХСЕРВІС, ДОЧП ЗАТ ”ТЕРЕСВЯНСЬКИЙ ДОК”

Контакти

Юридична адреса
90564, Закарпатська обл., Тячівський р-н, смт. Тересва, вул. Заводська, 1
Керівник
Кузьмик Володимир Васильович
Код ЄДРПОУ30756846
Дата реєстрації17.04.2000
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГОТЕХСЕРВІС, ДОЧП ЗАТ ”ТЕРЕСВЯНСЬКИЙ ДОК”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГОТЕХСЕРВІС, ДОЧП ЗАТ ”ТЕРЕСВЯНСЬКИЙ ДОК”» присвоєно код 30756846.

Керівником підприємства «ЕНЕРГОТЕХСЕРВІС, ДОЧП ЗАТ ”ТЕРЕСВЯНСЬКИЙ ДОК”» є Кузьмик Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГОТЕХСЕРВІС, ДОЧП ЗАТ ”ТЕРЕСВЯНСЬКИЙ ДОК”» — Закарпатська обл., Тячівський р-н, смт. Тересва, вул. Заводська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГОТЕХСЕРВІС, ДОЧП ЗАТ ”ТЕРЕСВЯНСЬКИЙ ДОК”»
Поділіться інформацією в соцмережах