МИЛОСЕРДЯ, КП

Контакти

Юридична адреса
90500, Закарпатська обл., Тячівський р-н, м. Тячів, вул. Піонерська, 1
Телефони
Керівник
Бойчук Агнета Юріївна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30756867
Дата реєстрації29.03.2000
Дата оновлення01.08.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МИЛОСЕРДЯ, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИЛОСЕРДЯ, КП» присвоєно код 30756867.

Керівником підприємства «МИЛОСЕРДЯ, КП» є Бойчук Агнета Юріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИЛОСЕРДЯ, КП» — Закарпатська обл., Тячівський р-н, м. Тячів, вул. Піонерська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИЛОСЕРДЯ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах