ОЗИМИНСЬКА, АГРОФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
81470, Львівська обл., Самбірський р-н, с. Велика Озимина
Телефони
Керівник
Кос Богдан Іванович
Бухгалтер
Рибак Даниїла Йосифівна
Кількість співробітників18 чел.
Код ЄДРПОУ30757614
Дата реєстрації18.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОЗИМИНСЬКА, АГРОФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОЗИМИНСЬКА, АГРОФІРМА, ПП» присвоєно код 30757614.

Керівником підприємства «ОЗИМИНСЬКА, АГРОФІРМА, ПП» є Кос Богдан Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОЗИМИНСЬКА, АГРОФІРМА, ПП» — Львівська обл., Самбірський р-н, с. Велика Озимина.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОЗИМИНСЬКА, АГРОФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах