ЯНОЛ, МІЖНАРОДНЕ АГЕНСТВО, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
40021, м. Суми, вул. Кірова, 144/2, к. 13
Телефони
Керівник
Хоменко Сергій Васильович
Код ЄДРПОУ30760255
Дата реєстрації08.05.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЯНОЛ, МІЖНАРОДНЕ АГЕНСТВО, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯНОЛ, МІЖНАРОДНЕ АГЕНСТВО, ТОВ» присвоєно код 30760255.

Керівником підприємства «ЯНОЛ, МІЖНАРОДНЕ АГЕНСТВО, ТОВ» є Хоменко Сергій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯНОЛ, МІЖНАРОДНЕ АГЕНСТВО, ТОВ» — м. Суми, вул. Кірова, 144/2, к. 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯНОЛ, МІЖНАРОДНЕ АГЕНСТВО, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах