ВКП ”МАКСІМ-АЛЬФА” ПРИВАТНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”МАКСІМ”

Контакти

Юридична адреса
91042, м. Луганськ, квар. 50 років Жовтня, 4а, к. 149
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Попов Олександр Павлович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30760889
Дата реєстрації09.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВКП ”МАКСІМ-АЛЬФА” ПРИВАТНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”МАКСІМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВКП ”МАКСІМ-АЛЬФА” ПРИВАТНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”МАКСІМ”» присвоєно код 30760889.

Керівником підприємства «ВКП ”МАКСІМ-АЛЬФА” ПРИВАТНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”МАКСІМ”» є Попов Олександр Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВКП ”МАКСІМ-АЛЬФА” ПРИВАТНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”МАКСІМ”» — м. Луганськ, квар. 50 років Жовтня, 4а, к. 149.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВКП ”МАКСІМ-АЛЬФА” ПРИВАТНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ”МАКСІМ”»
Поділіться інформацією в соцмережах