ДОЧП ”ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”НВФ ”ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС”

Контакти

Юридична адреса
91042, м. Луганськ, вул. Тульська, 4, к. 41
Телефони
Керівник
Плутенко Юрій Дмитрович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ30761023
Дата реєстрації16.02.2000
Дата оновлення18.03.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДОЧП ”ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”НВФ ”ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОЧП ”ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”НВФ ”ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС”» присвоєно код 30761023.

Керівником підприємства «ДОЧП ”ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”НВФ ”ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС”» є Плутенко Юрій Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОЧП ”ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”НВФ ”ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС”» — м. Луганськ, вул. Тульська, 4, к. 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОЧП ”ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС” ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ”НВФ ”ТЕПЛОЕНЕРГОСЕРВІС”»
Поділіться інформацією в соцмережах