ПІДПРИЄМСТВО ”РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ ”ЄДИНСТВО” ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
91055, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 13, к. 27
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Юришева Наталія Вікторівна
Бухгалтер
Шестакова Антонида Дмитриевна
Кількість співробітників6 чел.
Код ЄДРПОУ30761678
Дата реєстрації22.03.2000
Дата оновлення24.05.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІДПРИЄМСТВО ”РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ ”ЄДИНСТВО” ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІДПРИЄМСТВО ”РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ ”ЄДИНСТВО” ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 30761678.

Керівником підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ ”ЄДИНСТВО” ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Юришева Наталія Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІДПРИЄМСТВО ”РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ ”ЄДИНСТВО” ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 13, к. 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІДПРИЄМСТВО ”РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ ”ЄДИНСТВО” ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах