ПІВДЕНЬ, З ОРЕНДНИМИ ВІДНОСИНАМИ

Контакти

Юридична адреса
56401, Миколаївська обл., Доманівський р-н, смт. Доманівка, вул. Первомайська, 1 корп. Б
Бухгалтерія
Керівник
Філоненко Іванна Тарасівна
Бухгалтер
Зубкова Антоніна Михайлівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ30762341
Дата реєстрації24.02.2000
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІВДЕНЬ, З ОРЕНДНИМИ ВІДНОСИНАМИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕНЬ, З ОРЕНДНИМИ ВІДНОСИНАМИ» присвоєно код 30762341.

Керівником підприємства «ПІВДЕНЬ, З ОРЕНДНИМИ ВІДНОСИНАМИ» є Філоненко Іванна Тарасівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕНЬ, З ОРЕНДНИМИ ВІДНОСИНАМИ» — Миколаївська обл., Доманівський р-н, смт. Доманівка, вул. Первомайська, 1 корп. Б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВДЕНЬ, З ОРЕНДНИМИ ВІДНОСИНАМИ»
Поділіться інформацією в соцмережах