АРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
62489, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Безлюдівка, вул. Зміївська, 58
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Звєрєв Володимир Максимович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ30762980
Дата реєстрації23.03.2000
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРМА, ТОВ» присвоєно код 30762980.

Керівником підприємства «АРМА, ТОВ» є Звєрєв Володимир Максимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРМА, ТОВ» — Харківська обл., Харківський р-н, смт. Безлюдівка, вул. Зміївська, 58.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах