НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, ПП

Контакти

Юридична адреса
77400, Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, м. Тисмениця, вул. Височана, 8
Телефони
Керівник
Малюванчук Іван Михайлович
Код ЄДРПОУ30763649
Дата реєстрації25.10.2001
Дата оновлення30.01.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, ПП» присвоєно код 30763649.

Керівником підприємства «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, ПП» є Малюванчук Іван Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, ПП» — Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, м. Тисмениця, вул. Височана, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах