КАРТАС, ПП

Контакти

Юридична адреса
51260, Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Вільне, вул. Червоних Партизанів, 35
Телефони
Керівник
Хмара Валерій Петрович
Код ЄДРПОУ30764244
Дата реєстрації19.02.2000
Дата оновлення09.01.2014
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КАРТАС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАРТАС, ПП» присвоєно код 30764244.

Керівником підприємства «КАРТАС, ПП» є Хмара Валерій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАРТАС, ПП» — Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Вільне, вул. Червоних Партизанів, 35.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАРТАС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах