ПУТЯТИЧІ, ПРИВАТНА АГРОФІРМА

Контакти

Юридична адреса
81531, Львівська обл., Городоцький р-н, с. Путятичі
Телефони
Керівник
Кісіль Андрій Ігорович
Код ЄДРПОУ30765976
Дата реєстрації13.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПУТЯТИЧІ, ПРИВАТНА АГРОФІРМА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПУТЯТИЧІ, ПРИВАТНА АГРОФІРМА» присвоєно код 30765976.

Керівником підприємства «ПУТЯТИЧІ, ПРИВАТНА АГРОФІРМА» є Кісіль Андрій Ігорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПУТЯТИЧІ, ПРИВАТНА АГРОФІРМА» — Львівська обл., Городоцький р-н, с. Путятичі.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПУТЯТИЧІ, ПРИВАТНА АГРОФІРМА»
Поділіться інформацією в соцмережах